Kolisajici teplota vody

Rubriky:

Reklama
KK Kamil Knopp @kamil.knopp před 4 roky07.10.2019 18:20:00
Kolisajici teplota vody

Dobrý den, rad bych se dokázal na problém který řeším doma s ohrevem vody. V bytě, cca 120m2, je vytápění a ohřev vody řešen plynovým kotlem Jukers ZWSE 24-6 MFA který má dle specifikace cca 40l zásobník vody. V bytě je voda tažena ve dvou okruzích a zároveň je tam oběhové čerpadlo. V koupelně když pustím teplou vodu ať už z umyvadla nebo ve vane tak ve vteřině teče tepla. To ovšem vydrží je chvíli a poté teplota klesne na vlaznou. Budí to dojem jako kdybych za minutu vyčerpal cely zásobník a dal kotel nestihal dohrivat vodu. Když vodu vypnu a počkám tak opět teče tepla a pořad dokola.

Nepustil si vanu teplou je nemožné.

Na kotel jsem si zavolal servisaka a ten řekl ze v kotli problém není. Další varianta byla baterie a ty jsou taky v pořádku. Dle mého laického pohledu zbývá problém někde v trubkach, zapojeni, té soustavy dvou okruhu či oběhového čerpadla. Tady jsem se zasekl protože dostat sem toho řemeslníka který to dělal je nemožné zkrz jeho “spolehlivost”.

Doplním ze koupelna je hned vedle místnosti kde je kotel. Naproti tomu v kuchyni která je od kotle cca 7 až 8m teče tepla daleko déle.

Pokud by byl schopen mi někdo poradit budu moc rad.

Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

63 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.