Kamna s varnou plotynkou

Rubriky:

Reklama
KK Kuba Kubaa @kuba.kubaa před 4 roky20.10.2019 11:42:00
Kamna s varnou plotynkou

Ahoj, vybírám kamna do dřevostavby, vytapeny prostor nějakých 100m3, takže počítám tak 5-7kw.
Jelikož nemám elektřinu (bydlím v lese, ani fve nepřipadá v úvahu, ale nevadí mi to) chci co nejvíc šetřit všemi prostředky a na kamnech bych tudis rad vařil, nebo si aspoň ohříval vodu.
Jsou tu teď po bývalém majiteli ty staré Petry, a ohřát na nich vodu je prakticky nemožné.
Zároveň bych rad aby kamna měla velký prosklení, 1. Kvůli světlu a 2. Kvůli atmosféře. Je to jedna místnost, takže bych chtěl aby zapadaly do interiéru co nejlip.
Nejvíc se mi líbí kamna typu romotop riano. Tzv úplně prostý design bez doplňků a velké proskleni.
No, ale jak hledám jak hledám, tak kamna s varnou plotynkou se mi zdají dost nekvalitní, soudím především podle váhy. Napr abx Rhodos mají nějakých 75kg. Stejně kamna značek haas+sohn.
Měl by nekdo nějaký tip, doporučení pro můj případ?
Cena nejlépe tak do 20 000 (+5000 je strop)
Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.