Revize připojení čerpadla a hlídání hladiny

Reklama
Jiří Šašek @jiri.sasek před 4 roky26.10.2019 08:25:00
Revize připojení čerpadla a hlídání hladiny

Dobrý den, jsem z Příbrami a potřeboval bych doporučit někoho, kdo mi z reviduje připojení čerpadla ve vrtu + elektroniky na hlídání hladiny. V současné chvíli máme dva prodejny v nepravidelných intervalech nám vypne čerpadlo ve vrtu a už nenaskočí. Řešíme to tak, že vytáhneme ze zásuvky krabici, kde je "hlídání hladiny" a následně pak všechno běží normálně. Někdy hodinu, někdy celý den. Čerpadlo máme obyčejné Uniqua Aqua s nějakou rozběhovou krabicí. Dříve jsme měli Grundfos a myslím, že problém s vypínáním jsme neměli. Nevím, jak přesně by mělo fungovat hlídání hladiny, ale podle mě, kdyby byl problém s nedostatkem vody, tak hlídání hladiny čerpadlo vypne a následně, když se voda doplní, tak by mělo zase vše fungovat nebo to tak není? Předem děkuji za doporučení někoho šikovného, kdo by k nám do Příbrami dojel...

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.