Dodělávka věnce na domě

Rubriky:

Reklama
MR Michal Roupec @michal.roupec před 4 roky28.10.2019 20:57:00
Dodělávka věnce na domě

Dobrý den,

příští rok mě čeká rekonstrukce střechy a dodělání věnce. Dům 13x8. obvodové zdivo je tl.600, kámen s cihlou.

V projektu mám takto navržený věnec. Vlevo je podélná a vpravo příčná zeď. Netuším jak provést ten úskok a armování. Na podélné straně bych ho i oželel, k ničemu tam není ale na příčné stěně budou na tom nízkém konci uložené stropní trámy. Ta nízká část má 150mm na výšku.

Druhá věc která mě trápí je postup prací. Momentálně je vnitřek domu vybourán a nejsou tam žádné nosné stěny ani strop. jen obvod. V plánu mám přiznaný překládaný strop, ale ten bude hodně pracný. Mám obavu o dokrytí celého domu na delší dobu. Hodilo by se mi, kdyby bylo možno udělat jen tu část pod trámy, udělat strop a teprve pak po něm chodit, udělat věnec a střechu. Je to nějak možné?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.