Jaký může být důvod zápachu z el. rozvodné skříně?

Reklama
MP Miroslav Pokorný @miroslav.pokorny139 před 4 roky24.11.2019 22:07:00
Jaký může být důvod zápachu z el. rozvodné skříně?

Z el. rozvodné skříně v RD v předsíni se začal linout zápach, připomínalo to, s odpuštěním, psí lejno na botě. Po kontrole všech bot a celé předsíně jsem zjistil, že to jde z rozvodné skříně.

Zřejmě to jde ze dvou husích (takové ty červené) krků, které vedou ven. Díval jsem se k venkovní skříni eonu, ale uvnitř ní a ani kolem nebyl žádný psí pozdrav (jehož zápach by se natáhl skrz husí krk do domku) a ani to tam nezapáchalo.

Nevíte náhodou někdo o co by mohlo jít? Nebo neřešil někdo něco podobného?

(Do rozvodné skříně vedou jen ty dva husí krky z venku, dráty v domě jsou vedeny v drážkách vysekaných v ytongu, nepředpokládám, že by se zápach natáhl ze stěn, elektřina se nikde nepotkává s vedením vody a ani odpadů).

Předem díky za jakoukoliv radu nebo nápad.
Omlouvám se za duplicitu, ale nevěděl jsem, kam to přesně patří, tak snad to ve dvou vláknech nebude vadit.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.