Odvetrani wc a stekajici kondenzat

Reklama
VN Viktor Novoborsky @viktor.novoborsky před 4 roky26.11.2019 15:52:00
Odvetrani wc a stekajici kondenzat

Dobry den,
mam maly dotaz a rad bych poprosil o radu. V novostavbe naseho domu bydlime 5 let a nikdy drive s tim nebyl problem az letos. Mame dve wc nad sebou a odvetrani je vytazene na pudu. Letos poprve jsem si vsiml, ze z ventilatoru obcas ukapne zkondenzovana voda. Tak jsem samozrejme zacal studovat, jak je to u nas provedene a jak to ma byt spravne. Dosel jsem k tomu, ze je to provedeno dost amatersky. Dum nam delala firma na klic a toto jsem nejak nepodchytil a je to jedno z mnoha zalezitosti, ktere se tak nejak ukazuji casem. Prikladam nacrt instalace. V odtahovem kominku neni ani zadna klapka ani zadny mezikus s odtokovym zlabkem proste nic. Jenze co ted s tim? Cely kominek je nepristupny a schovany za sadrokartonem. Jediny kousek je pristupny na pude, kde si myslim, ze vznika kondenzat v kolinku. Pro me nepochopitelne vrazeno kolinko. Tam si myslim, ze se vzdusnina zdrzuje a narazi a zaroven je tam dle me nejvetsinrozdil teplot. Pomohlo by kominek narovnat? Nebo mate nekdo nejakou jinou radu?

Dekuji za rady.. Viktor

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

55 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.