podlahové vytápění

Reklama
PH Petr Holaň @petr.holan937 před 4 roky02.12.2019 09:11:00
podlahové vytápění

Dobrý den. Možná se zde již toto téma řešilo (nenašel jsem). Máme RD, který jsme stavěli svépomocí někdy od roku 2012. v roce 2014 jsme se nastěhovali, i když nebylo vše zdaleka hotové. Na vytápění jsme si bohužel nenechali udělat žádný projekt, vycházeli jsme ze zkušeností známých, z rad - a to byla zřejmě chyba. Dům máme dvoupatrový, okolo 200 m2. Máme krb, kterým si ale topíme pro lepší pocit - máme rádi to teplo z krbu. a když venku ještě nejsou mrazy, dá se říct, že to bohatě stačí. Krom toho máme ve vstupu a koupelnách podlahové topení, jinak radiátory. Vše běží na elektrokotel. Dům je postaven z Helus 36,5 + 15 cm polystyren, na soklu je 10 cm polystyren, v podlahách polystyren 7+8. To jen tak v rychlosti. Přiznávám, že v horním patře mi to tak nevadí, ale to, že jsme nedali podlahové topení do kuchyně, jídelny a obýváku, to přiznávám, byla obrovská chyba. Dá se, dle informací, které jsem napsal, poradit, jak to napravit? Zda to vůbec jde?
Děkuji všem za rozumné odpovědi. Pokud je nutné dodat další info, klidně dopíši. Díky moc.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

25 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.