Tepelné čerpadlo

Reklama
KK Kristýna Klimešová @kristyna.klimesova před 4 roky08.12.2019 19:26:00
Tepelné čerpadlo

Dobry den.
Asi před rokem a půl jem si pořídil tepelné čerpadlo voda - vzduch .využil jsem kotlikových dotací .Při vyřizování mi bylo řečeno že na něj nepotřebuju žádné stavební povolení nebo ohlášení. Nyní po roce a pul soused podal stížnost na hluk. A poté me přišlo ze stavebního úřadu rozhodnutie o odstranění že se jedná o černou stavbu. Že rozhodují na základě nějaké stavební příručky z 7/2019 .Potrebuju se odvolat. Myslim ze na to nemají pravo pokud vyšel nějaký nový zákon až po té co ja uz jsem měl čerpadlo rokv provozu .Potřeboval bych se dozvědět na co se mám odvolat a jaké jsou a byly podmínky na montáž TČ. Zda jsem musel mít stavebni povolení i pred tím nebo ne .Případně jestli by mi někdo doporučil někoho kdo se v téhle věci vyzná. Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.