Přístavek k domu formou dřevostavby - pod půdorysem zamýšlené stavby vede přívod el. energie do domu.

Reklama
Zdeněk Štefánek @zdenek.stefanek před 4 roky24.12.2019 21:16:00
Přístavek k domu formou dřevostavby - pod půdorysem zamýšlené stavby vede přívod el. energie do domu.

Dobrý večer.
Mám v plánu přistavit si ke stávajícímu domu malou přístavbu řešenou jako dřevostavba.
Stavba bude mít podlahovou rozlohu cca 15m2 a výšku max 4m.
Podle plánu pozemku, by měl vést hlavní přívod elektřiny do domu zhruba 10cm od zamýšlené zdi přístavku a v pravém úhlu se celé zamýšlené stavbě vyhnout, nic méně po menší sondě jsem zjistil, že ten kdo v osmdesátých letech kabel kopal, si nejspíše chtěl zkrátit a ulehčit práci a tak kabel umístil mimo uhel a mě teď vychází zhruba 30cm přes roh zamýšlené stavby..
Otázka tedy zní: podle plánu kabel vede mimo, bude tedy někdo případně řešit jeho skutečné umístění a v případě že jo, je to tedy překážka v případě zamýšlené stavby?
Nevím jestli to má na daný problém zásadní vliv ale jen podotýkám, že by se jednalo o dřevěnou přístavbu z hranolů, zateplenou a s dřevěnou fasádou. Pultová střecha, nejspíše plechová krytina. Jako základ by bylo použito ztracené bednění ( již je z části vybetonována terasa ). Stavba by sloužila jako sklad nářadí a pod.
Za případné postřehy a informace moc děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.