Čím tahat na terasu/zahrada + el.deska a zvíře

Reklama
OD Ondrej Dadok @ondrej.dadok před 4 roky27.12.2019 01:49:00
Čím tahat na terasu/zahrada + el.deska a zvíře

Ahoj kluci, mám dva dotazy nebo zadost o typ:

1) urgentní - potrebuju natáhnout el. přípravu z domu ven na budoucí terasu a zahradu. Dělám přípravu na komplet novy rozvody. Co tam mám natáhnout za kabely než přijde Elektrikar? Je nutný to udělat teď protože se teprve prekopava koncepce podlah a dispozic a dobetonuje se voda odpady Topeni - chci ven stihnout tyhle kabely natáhnout protože tam mám už díru ven. Venku bude čerpadlo ke studni, osvětlení, zasuvka, 360?? Bude stačit tam natáhnout 3x2,5 a 5x2,5? Sahat se na nic pak nebude a dotáhnu to až k novému budoucímu rozvadeci.

2) hypoteticky - mám připraveny elektricky dotykovy sporák-desku ale taky mám dvě čtyřnohé kočky. Řešili jste někdy nějakou ochranu proti zapnutí desky zvířetem? Napadá mě ze to muže byt docela nebezpečný.. Nemám s dotykovou zatím zkušenost.

Ať se vám daří.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.