Napojení krbu na Schiedel Absolut

Rubriky:

Reklama
RT Robert Tomis @robert.tomis před 4 roky31.12.2019 12:43:00
Napojení krbu na Schiedel Absolut

Dobrý den, nevím jak napojit krbovou vložku na komín Schiedel Absolut. Projektant to má v projektu nějak divně zakreslené. Má tam být komín Schiedel Absolut s větrací šachtou, které musí umožňovat nasávání z nadstřešního prostoru, tak je psáno v projektu viz. obr. 2. Krbová vložka ma CPV a komín Absolut přisávání vzduchu s hora komínu. Takže dle mého slouží ta větrací šachta jako přívod vzduchu do krbu (CPV). Jenže jak podle výkresu napojit CPV z vložky na ten komín, když větrací šachta je až za kouřovodem. Zvažoval jsem zhotovit CPV v podlaze s ústím na fasádě nebo podle rady od Schiedlu tam mám dát Komín Advanced místo Absolut. Další problém je vymetání komína kdy budou dvířka za zdí a musel by se udělat prostup přes zeď. Taky jsem zvažoval komín přesunout za vložku a mezi vložkou a komínem by byla zeď, a to by bylo asi nejlepší řešení jelikož chci mít teplovzdušný krb s rozvodem teplého vzduchu a obestavbu ze Skamotec 225 desek a ten komín vedle vložky není zrovna ideálně umístěný. Jak by jste to vyřešili vy s tím napojením komínu a nebo kam ho umístit. Díky za rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.