Plastové balkonové dveře

Rubriky:

Reklama
MB Michal Bajger @michal.bajger před 4 roky13.01.2020 19:12:00
Plastové balkonové dveře

Vybírám plastové balkonové dveře ( rozměr 1680x2200) můžete mi poradit nějakou kvalitní firmu za rozumnou cenu ,aby to něco vydrželo a časem se neprověsily . Co jsem rozeslal nabídky tak zatím se mi líbí nabídka od RI okna s profily RI Line RI OPTIMAL Line 3D (3těsnění ,mont.hl.81mm , prej třída. A) dle prospektu není uzavřena výztuha. Ale dostál jsem nabídku že je možnost udělat i s uzavřenou , myslíte že ji opravdu udělají nebo to napíšou na papir a člověk si to vlastně nijak neověří . Další byla u nich s profily Salamander bluevolution 82 MD rozdíl cca 2tis. ale co jsem zjistil že to taky není plněhodnotný salamander že ten se děla až 92mm a tohle je levnější varianta a nazívana v německu jinak jen tady se tak prodava. Ale také nemá uzavřenou výztuhu. Mužete poradit nějaky typ a na co si dat pozor ? děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.