Termostatická baterie - teče pouze vlažná voda

Rubriky:

Reklama
DF Dalibor Fly @dalibor.fly před 4 roky14.01.2020 16:08:00
Termostatická baterie - teče pouze vlažná voda

Poraďte prosím,...
Po třech měsících mě ve srše přestala termobaterie regulovat teplotu vody. Stále teče pouze vlažná voda. Podle návodu jsem se snažil i o nastavení regulace teploty, ale bez výsledku. Baterii jsem demontoval, zkontroloval sítka, ty byly bez nečistot. Při té příležitosti jsem zkusil pustit obě vody současně, a zjistil jsem, že teplá teče menším proudem, než studená. A po opětovné montáži baterie jsem zastavil přívod teplé vody, odšrouboval sprch. růžici a pustil pouze přívod studené vody a otáčel regulačním ventilem ve všech polohách. Na modré značce tekla proudem studená a postupně jsem otáčel až k 38C, kdy se její průtok zmenšoval, až přestala téct na plno, ale ze sprch. hadice vytékala malinkým množstvím voda - čičůrkem, neustále bez změny až do polohy označení max. teplé vody. Otázka zní : Je závada v rozdílném tlaku studené a teplé vody ? Když z počátku dobře fungovala. A nebo je termobaterie na výměnu ????....
... Poraďte prosím ...

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.