FVE správnost zapojení

Rubriky:

Reklama
ZK Zdeněk Kaluža @zdenek.kaluza před 4 roky24.01.2020 08:08:00
FVE správnost zapojení

mam dotaz ohledně fotovoltaiky, kolik by měla v lednu vyrobit fotovoltaická elektrárna 4,5kw 15panelů 10+5panelů
okamžitý výkon se mi nepřehoupl přes 2kw myslel jsem že okamžitý výkon budou dávat 4,5kw resp aspon 4kw když jsou obráceny na různé strany.
denní výkon 10kw (a to bylo plně jasno)

Jak jde zjistit jestli některý z panelů není špatný... Mám dva stringy JV a JZ jeden z nich má 3kw druhý 1,5kw

vyhodnocení přes aplikaci pv meter viz. obrázek...

Jsem laik ale pokud jeden string dává pouze 0,08W asi je jeden z panelů špatný že ?

typ elektrárny panely CANADIAN SOLAR 300W + GOODWE 10et + pylontech baterie

děkuji za rady ...popř. zkušenosti s podobně velkými elektrárnami.

POPŘ ZDA ZDE NENI ODBORNIK KTERÝ DĚLÁ KONTROLY KOMPLETNÍHO ZAPOJENÍ ELEKTRÁRNY POPŘ. JEJI NASTAVENÍ.

Mám totiž přetoky přímo z baterií do sítě klidně i 250w a to i v noci kdy neni spotřeba čistě za den to pak dá i 2kw poslané takto do sitě zbytečně.. nevim tedy zda jsou na správně umístěny měřící kroužky u přívodu.. (mám měřeno bezdrátově)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

18 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.