Prostup Komínu stropem

Rubriky:

Reklama
ML Martin Langpaul @martin.langpaul před 4 roky01.02.2020 21:24:00
Prostup Komínu stropem

Dobrý den mám komín schiedel absolut s integrovanou izolací a keramickou vložkou průměr 160. Komín je v kombinaci s krbovou vložkou v krbové obestavbe z k tomu určených ne hořlavých desek. Bohužel jsem nevěděl, že jsou systémové prvky pro ošetření Komínu propruchod stropem určené k napojení parozabrany. Dodrželi jsme tudíž 5cm mezeru s podbitim vazníků osb deskami. A nenapojil parozabranu, jenže mi tudy šlo trochu vzdušné vlhkosti která zde mírně ve vate(u Komínu kvalitni kamenná nehorlava vata) kondenzovala vzdušná vlhkost z obyvaneho prostoru v přízemí i(půda je ne zateplená je zateplený strop vatou.) teď už tam nic nenarvu a přístup je šílený... Zapěnil jsem tedy tuto mezeru PROTIPOŽÁRNÍ pěnou den braven a ke kondenzaci již nedochází. V krbovkach jsem ještě netopi, neboť máme podlahovku a tepelné čerpadlo. Děkuji za odpověď.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.