Prasklá a propadlá podlaha

Reklama
David Čejka @david.cejka před 4 roky04.02.2020 08:02:00
Prasklá a propadlá podlaha

Dobrý den,

s manželkou jsme koupili před 2 měsíci 15 let starý RD a rozhodli se rekonstruovat kuchyň a obývací pokoj. Po sundání kuchyně jsem si všimly 2 prasklých rohů v šírce cca 3mm a hlavně po sundání podlah (tu jsme chtěli rekonstruovat z důvodu, že byla křivá a původní majitelé tvrdili, že je jen špatně vyrovnaná) jsme zjistili, že podlaha je na spoustu místech prásklá a propadlá. Nejspíše se jedná o použití nekvalitního materiálu (měkký polystyren a špatný beton, plus není použita žádná izolace mezi stěnou a podlahou, takže podlaha nemá prostor, aby mohla pracovat).

Původní majitelé zatím vypadají, že s nimi ohledně toho bude řeč, ale otázka je, zda jim to vydrží. Původní majitel navrhuje, vybourat pouze poškozenou část a znovu jí vylít (což se mi zdá jako holý nesmysl, protože to neřeší podstatu věci)

Zajímá mě, co se s tím dá dělat (peníze na to máme, takže nemusíme čekat, zda nám to zaplatí atd, ale jde spíše o čas, protože podlaha pak bude muset minimálně měsíc tvrdnout a s malým dítětem a bez kuchyně to není zrovna sranda)

Vybourat a udělat komplet nově a doufat, že není nic se základovou deskou? Odkrýt podlahu í v ostatních dolních pokojích a zjistit, zda je to také tak hrozné? Budu rád za všechny nápady a připomínky.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.