Příjezdová cesta

Reklama
VJ Vladimír Jalč @vladimir.jalc067 před 4 roky15.02.2020 18:38:00
Příjezdová cesta

Zdravím, potřeboval bych poradit. Koupily jsme se ženou dům, který je na samotě. K domu vede obecní lesní úzká cesta v  délce cca 300m.Z jedné strany cesty je strmý svah směrem nahoru a z druhé strany zase prudký svah dolů, po celé délce této cesty. To znamená že se nedá z cesty vyhnout případnému protijedoucímu autu. Cesta je i do trochu do kopce a je do oblouku, tzn. Není vidět na oba konce cesty. Problém je v tom, že prodávající nám oznámily, že se tu okolo domu už nebude stavět jiná stavba. Ptal jsem se i na obci přímo se starostou. Ten mi řekl taky že nic okolo nebude. Tak jsme dům koupily. A pak jsme z jistých zdrojů zjistily že nakonec se plánuje stavba domu hned vedle nás. Starosta mi najednou tu stavbu potvrdil, což jsem nechápal, že to neřekl hned. Čeká se právě na nový územní plán, ve kterém by se měl pozemek vedle nás stát stavební. Starostovi jsem říkal že tam najednou budeme mít problém dojet domů, že v půly cesty potkám druhé auto v protisměru, a jeden z nás bude muset couvat třeba i 150m.A to si neumím představit že budeme mít třeba i přívěsy za autem. Starosta mi řekl, že se nám to nikdy nestane. Že se s cestou nic dělat nebude. Na koho se můžu obrátit aby s cestou obec něco udělala. Třeba ji nějak rozšířila, aspoň na pár místech, nějaké vyhybky. Děkuji moc za nějakou odpověď.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.