Jímka odpadních vod - žumpa

Reklama
ML Martin Lapšanský @martin.lapsansky před 4 roky17.02.2020 16:11:00
Jímka odpadních vod - žumpa

Dobrý den,
dnes jsem byl na stavebním úřadu ohledně plánovaného umístění železobetonové žumpy. Na MMR jsem si stáhl příslušný formulář "Žádost o územní souhlas". Od stavebního úřadu jsem chtěl jen vědět zda mám formálně správně situační schéma s podpisem sousedních parcel. Odpověď stavebního úřadu mi trochu překvapila. Jelikož je jímka dále než 2m od hranice pozemku tak souhlas nechtějí, ale naopak po mně chtějí: Vyjádření o existenci inženýrských sítí, vyjádření životního prostředí, sám si mám vyhledat studny v okolí a vyznačit je v celkové situaci s vyznačením ochranného pásma a v neposlední řadě také smlouvu o vyvážení. Otázka je tedy nasnadě, je to oprávněný požadavek a co dělat pokud ne a přesto to po mně budou chtít? Jsem sice laik, ale všude jsem se dočetl, že je zapotřebí pouze souhlas vlastníků okolních parcel, celkový situační plán a doklady od výrobce žumpy. Mohl bych poprosit někoho o kompetentní vyjádření. Děkuji moc Martin

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.