Izolace podlahy

Reklama
JR Josef Roučka @josef.roucka před 4 roky19.02.2020 17:50:00
Izolace podlahy

Dobry den, tak jsem zpět s problémém ve vedlejší místnosti. Rekapitulace: Dům 70let starý, obkopaný po základy, nopovka, odvodnění, všechno jak má být. Teďkom jsem dodělal injektáž zdiva krémem. No a začal jsem řešit předělaní topení, které potřebuju někde vést podlahou. Takže začnu rozbíjet podlahu a snažím se nezničit izolací pod ní. No nicméně jen se toho asvaltového pásu, nebo co to je dotknu, hned se to zlomí. Takže tam kde jsem začal, mám díru v izolaci a ten zasyp pod tím je úplně mokrý.
Otázka zní, vyschne to když jsem už udělal všechny tyhle ukony? Třebas za rok to pod tim domem vyschne?
Druha otázka zní. Jak spravit tu díru? Dál bych asi rozbijel podlahu, abych se nedostal až k izolaci. Ale napadá mě, neni jenom otázka času než se ta izolace rozpadne na prach?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.