3x20 v kombinaci s kabelem 4x4

Reklama
JS Jiří Stacho @jiri.stacho před 4 roky21.02.2020 15:12:00
3x20 v kombinaci s kabelem 4x4

Dobrý den, zakoupil jsem zahradu s možností stavby rekreačního objektu. Mám v plánu zde postavit dům k trvalému užívání (ev.č.) Na hranici pozemku je elektroměrový sloupek. Stávající rezervovaný příkon 3x20A + elektřina vyvedená na pozemek. Nicméně jsem zjistil, že kabel vedoucí k elektroměru (kopaný svépomocí někdy pradávno) je 4x4, navíc kabel jde napříč pozemkem (naštěstí mimo plánovanou stavbu).
Žádám o radu, co teď.
Žádat ČEZ o novou přípojku, která bude odpovídat normám? Nicméně já už přípojku mám, pouze nevyhovující normám. Hrozí, že mě od současné z nějakého důvodu odpojí? Je šance, že alespoň 50metrů bude hradit poměrově ČEZ? Můžu fungovat na 4x4 a 3x20 než bude doveden nový kabel? Chci to vyřešit co nejdříve, zároveň současnou elektřinu potřebuji ke stavbě.
Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.