Termostatická podomítková baterie - teče pouze vlažná voda

Rubriky:

Reklama
MV Mr Vejce @mr.vejce před 4 roky22.02.2020 15:25:00
Termostatická podomítková baterie - teče pouze vlažná voda

Dobrý den,

potřeboval bych poradit, ať vím, kam směřovat své další kroky, případně za kým.

Právě jsme se nově nastěhovali do starého baráčku, ve kterém asi před 7 lety proběhla rekonstrukce. S bývalým majitelem, který si většinu prací dělal sám, neb je to živnostník vodo/topo práce všeho druhu, je zbytečné o čemkoliv mluvit, je naštvaný na celý svět že musel barák kvůli exekuci opustit a s ničím samozřejmě neporadí. Takže ani nevím, zda ten problém je nově nebo zda tam byl odjakživa. Prostě nevím.

Barák má sklep, přízemí a patro. Ve vrchním patře je koupelna se sprchovým koutem a vanou. V umyvadle a sprchovém koutě teplá voda v pořádku funguje, ve vaně, kde je termobaterie Grohe ( https://www.grohe.cz/cs_cz/grohtherm-300… ), teče pouze vlažná a studená voda.

Přívod vody je z plynového, kondenzačního průtokového kotle, tlak má voda vynikající, akorát se pomalu zahřívá, takže musíme třeba půl minuty vodu odpouštět než jede teplá/horká voda. Každopádně ve vaně po té půlminutě je taková lehce vlažná voda.

O metr vedle ve sprchovém koutě i v umyvadle horká jak má být. Když jsem zkusil sundat krytku z hlavice na ovládání teploty a zkoušel různě štelovat teplotu tak nejteplejší, které jsem docílil byla opět jen ta vlažná.

Ví někde, kde by mohl být zakopaný pes ? Předem moc děkuji za jakékoliv rady a omlouvám se, jsem v těchto věcech laik, jsem spíš přes elektroniku, do tajů okolo baráku musím teprve dojít.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.