Bohemia Energy Start++ ?

Reklama
PH potrefena husa @potrefena.husa před 4 roky28.02.2020 09:26:00
Bohemia Energy Start++ ?

Dobrý den, včera mi stávající dodavatel oznámil slušný skok směrem nahoru takže budu nejspíš odcházet. Na BE se od té doby co dělali pofidérní podomní smlouvy dívám přes prsty, ale v cenové kalkulačce mi vyšel jejich Start++ zdaleka nejlevněji, vpodstatě kopíruje stávající cenu.
Tak mě zajímalo jestli se od té doby co začali operovat na trhu něco změnilo k lepšímu, čili jestli bych s tím Startem nezabředl do problémů. U BE jsem svým způsobem už nějakou dobu byl potom co koupili 3E, a kromě toho že zrušili všechny benefity a ve finále zkazili ceny od něj žádné podrazy nebyly, takže si to umím představit nicméně je tady pořád ta jejich reputace neseriózní firmy. Na tarif nemám žádné extra požadavky, věrnostní bonusy už nikde nečekám, šlo by jen o to vyvarovat se nekalých praktik, pokud fixní úvazek, tak maximálně rok abych mohl odejít k levnějšímu a žádné další poplatky kromě těch za energii. Takžr pokud má někdo aktuální zkušenosti s BE, podělte se, díky.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.