Podlaha do garáže

Reklama
JD Jan Dolejský @jan.dolejsky před 4 roky01.03.2020 19:55:00
Podlaha do garáže

Potřebuju garážové stání pro auto a máme na pozemku třicet let starou kůlnu, která byla původně určená jako garáž pro auto prarodičů. Poté, co auto prodali se z toho stalo uskladnění pro slámu a dřevo. Je to normální dřevěná garáž s kovovou konstrukcí obitou prkny a podezdívkou. Ale teď se dostávám k jádru problému. Podlahu to v podstatě nemá, je to akorát léty udusaná hlína, na kterou máme v plánu vysypat štěrk pro vyrovnání a do něj usadit chodníkové dlaždice. Chtěl jsem se zeptat, jestli takové řešení nebude mít vliv na vlhkost v garáži? Zkrátka jde mi o to, aby auto nevlhlo jak od spodu, tak celkově, aby mi z něj nezbyla za pár měsíců kupa rzi (je ještě z doby, kdy protikorozní ochrana nepatřila mezi silné stránky výrobce - veterán starý podobně jako ta kůlna). Jen pro doplnění v \"podlaze\" je mohutný kořen vedle stojícího stromu, dle mého poměrně odvádí vlhkost, ale jestli to tak skutečně je, na to mám příliš málo znalostí. Nicméně sláma i dřevo se v ní uchovali suché. Děkuji za rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.