SDK stropy / steny. Provedeni a perlinka / lepidlo

Reklama
FD Frantisek Dobrota @frantisek.dobrota612 před 4 roky09.03.2020 14:08:00
SDK stropy / steny. Provedeni a perlinka / lepidlo

Dobry den,
mam nasledujici slozeni zdi: Drevene hranoly, na tom parozabrana, OSB12, SDK12.

Na stropu mam std krokvove zavesy (drevene rovne nosniky), mezera mezi nosnikem a SDK12 ma byt okolo 5cm, plocha cca 5mx9m, std UD do CD, parozabrana, sdk12.

Druhy strop bude na krokvich - plocha 5m x 2,5 m, (vzdalenost na zacatku od krokve ke stropu 40cm, vzdalenost na nejvyssim bode na konci cca 90cm)kde budu potrebovat draty

A par dotazu:
- jsem skoro rozhodnuty na steny i strop penetraci, perlinka, lepidlo, zbrousit. Na strop aplikovat hned barvu (hladky strop mi nevadi), na zdi stuk a barvu. Vidite v tomto zasadni problem? Par diskuzi jsem probehl, ale extra problem jsem nenasel (teda az na jednu kde pan psal, ze spary u SDK zatmeli, da tam tu pasku a az pak perlinku / lepidlo - me to pripadne zbytecne, protoze perlinka / lepidlo by melo stacit?)

- u druheho stropu s krokvema - musi byt krizovy rost z duvodu dlouheho zaveseni? (v nejvyssim bode 90cm)

- je nutne perlinka a lepidlo a pak druha vrstva lepidla?


Duvod perlinky - snazim se to delat svepomoci, tzn podklady nemusi byt tak jak maji a nechci aby to praskalo, vim, ze spravne provedeny SDK strop nepraska (cca 20m2 mam za sebou - sikmy i std a nepraska) ale i presto bych chtel tu perlinku, protoze toto je vetsi plocha a rad bych minimalizoval moznost trhlin.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

23 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.