Ohřívání zásobníku kotle CALYDRA DELTA 28 FF

Rubriky:

Reklama
MB Martin Blažek @martin.blazek635 před 4 roky15.03.2020 14:29:00
Ohřívání zásobníku kotle CALYDRA DELTA 28 FF

Dobrý den,

před nějakou dobou jsem zde řešil problém s kotlem po výměně řídící desky - https://forum.tzb-info.cz/146370-hluk-z-…

Aktuálně se mi stává (myslím si že až po výměně řídící desky), že kotel spíná jen co si pustím teplou vodu (zásobník se nevyužívá?). V praxi to znamená, že si potřebuji opláchnout například ruce na pár vteřin a kotel sepne a hned zase vypne (když vypnu kohoutek). Je toto chování kotle v pořádku? Nemělo by se ještě něco "donastavit" na desce? Nebo jak předejít těmto krátkým zapínáním kotle? Chápu že pokud mám větší odběr teplé vody např. při koupání tak tam sepnutí chápu.

Teplotu na kotli mám nastavenou na cca. 65-70 stupňů a kotel ve funkci zásobníku. Nyní se mi zdá že kotel vůbec nedrží teplou vodu v zásobníku.

Děkuji za nápady a odpovědi.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.