Prosim o radu plynový hořák

Rubriky:

Reklama
RB Radek Brčák @radek.brcak před 4 roky26.03.2020 21:43:00
Prosim o radu plynový hořák

Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Mam plynový gril klasiku. Rozhodl jsrm se ze si k nemu jeste pridelam bocni horak (plotynku) Na ohrev vody vareni omacek na panev atd... A zde je muj dotaz. Doma jsem mel klasicky jendoplotynkovy varic ktery se srouboval primo na 2 Kg Propan Butan lahev. Na teto lahvy horak nadherne hori. Nicmene kdyz jsem horak zabudoval do grilu a propojil ho pres T kus od hadice co jde ke grilu pres 30 Mbar regulator tak horak vubec nehori. Moc tomu nerozumim kdyz na lahvy bez regulatoru frci paradne. V horaku je tryska 0.20 mm zkusil jsem ji nejprve prevrtat na 0.50 mm uz to dokonce i horelo ale plamen byl nic moc. Takovy spis do oranzova jako kdyby malo vzduchu. Zkusil jsem jeste trysku s otvorem 1.0 mm ale porad plamen spatny.
Mohl bych pozadat o.rady zkusene plynare v cem muze byt problem proc mi ten horak s 30 Mbar regulatorem nehori?? Prece plynove sporaky jsou take zapojeny pres regulator a plamen maji paradni...

Dekuji vsem za vase rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.