Plynový kotel Attack PLQ/KLQ

Rubriky:

Reklama
JK Jiří Kučera @jiri.kucera689 před 4 roky27.03.2020 18:15:00
Plynový kotel Attack PLQ/KLQ

Zdravím všechny,
máte prosím někdo zkušenosti s tímto kotlem. V provozu je asi 4 roky a vždy v pohodě. Před pár týdny přestal topit a nemůžu přijít na to proč. Mamka nemrzne, má i alternativu na dřevo.
Termostat komunikuje, sepne při změně teploty, ale kotel nezapíná.
Zkoušel jsem reset na elektronice, vytažení ze zásuvky, přípínaní režimů zima/leto a vše bez výsledně.
Podotýkám, že plyn v domě jde - vaří se, není zastaven u kotle apod. Jediné co mě zarazilo oproti našemu kotlu Dakon doma je signalizace tlaku. U Dakonu musí být asi 1kPa, aby kotel sepnul. Attack má asi 0,1kPa. Ale na druhou stranu je to oběhová soustava s čerpadlem a expanzkou, která je pod stropem. Z poloviny je však plná, tudíž nemyslím, že je to tím tlakem.
Jelikož je aktuálně asi problém někoho sehnat, zajímá mě názor někoho, kdo s tím má nějaké zkušenosti. Než v létě zavoláme pravidelný servis. Díky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

9 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.