saze

Rubriky:

Reklama
JV Jiří Vavřík @jiri.vavrik před 4 roky30.03.2020 09:12:00
saze

Již jednou jsem diskutoval zde na téma výška komínu na krbová kamna dodatečně kolaudovaná a saze. Několik let mám problém se sousedem co si sám bez povolení, později řádně zkolaudoval krbová kamna na pevná paliva. Stal se výrobce sazí, které nás obtěžují a ničí zdraví a také nám ničí plynový kotel Vissmann, jelikož k naší smůle saje vzduch z našeho komína na střeše a tím pádem saje saze od souseda. Žádal jsem jej aby si zvednul komín, na magistrátě jsou hluší na náš problém a ničí se nám kondenzační kotel pořízený v programu zelená úsporám. Je nějaká ochrana před vtahováním sazí do kotle? Může někdo vysvětlit mě, jak je možné že z krbu vylétává takové množství sazí které máme všude a dle odborníků-úředníků je vše v pořádku?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.