Skautská energie od 2021

Reklama
JB Jan Baroš @jan.baros před 4 roky01.05.2020 08:05:00
Skautská energie od 2021

Tento projekt je mi velmi sympatický, jsem rád jeho členem. Po zjištění nových cen jsem ale na rozpacích, jakým směrem směřuje. Již při prezentování nových cen není schopen nabídnout nižší ceny, než nejlevnější dodavatele, kteří mají podmínky stižené tím, že mají smlouvy na dobu neurčitou. K dnešku České teplo a Elimon. Skautská energie má fix opět na dva roky, má tedy své odběratele jisté.

Je na každém jednotlivci, jak pocítí elektřinu, která je z přírodních zdrojů, každý máme své hodnoty.

Nový dodavatel Kolibřík energie, a. s. v kalkulátoru nefiguruje a je mi s podivem, že bude spravovat tak velké množství odběrných míst, které se mu dostalo.

Za současného stavu se nejspíše rozhodnu zvážit zůstat u dodavatele Skautská energie. Doba, kdy jsem měl jistotu, že nemusím již hledat pro mne zajímavější podmínky, je u konce.

Opět děkuji panu Ing. Janu Schindlerovi, díky jeho neúnavné práci s kalkulátorem. Samozřejmě i celému týmu spolupracovníků.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.