špatný topný žebřík, náplň, nebo topná spirála?

Reklama
JG Jan Gebauer @jan.gebauer před 4 roky14.05.2020 19:11:00
špatný topný žebřík, náplň, nebo topná spirála?

Dobrý den,

ještě tomu není ani rok co jsem zakoupil v Bauhausu topný žebřík+topnou el. tyč s termostatem a nemrznoucí antikorozní směs vhodnou přímo do topných těles-pc 6700kč. Ani ne po roce přestala topná tyč fungovat-po vymontování jsem byl nemile překvapen-viz. foto. Celá tyč byla obalená nějakým jakoby připečenými nečistotami. Tekutiny v žebříku bylo dost. Zkusil jsem tedy odebrat i přímo tekutinu jestli není černá, ale ta je v pohodě průzračná. Když jsem ale zajel prstem do trubek, tak tento černý práškový bordel byl všude v trubkách. Nemáte s tím někdo podobnou zkušenost? Může to být špatným žebříkem, nebo nemrznoucí náplní? Nejvíce mě na tom zaráží, že žebřík mám naprogramovaný aby časově topil jen 2x denně po 1h, takže celkově zařízení nevydrželo ani ne 600h provozu. Topnou tyč jsem dal reklamovat-uvidím jestli reklamaci schválí, ale nevím jestli má cenu pak do toho žebříku vůbec dávat novou...

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

18 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.