Podlaha v pohybovém centru

Reklama
JG Jakub Gajda @jakub.gajda před 4 roky17.05.2020 20:55:00
Podlaha v pohybovém centru

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu někoho zkušenějšího. Plánujeme rekonstrukci bývalé kotelny na pohybové centrum. Momentálně řešíme zda dělat nové podlahy a popřípadě jaké. Prostor je cca. 350 m2 s tím že je dělený na dva větší prostory 160m2 a 100m2 zbytek je zázemí šaten, sprchy atd. Momentálně je tam deska z betonu cca. 30-40 cm v několika vrstvách + ipa + staré poctivé kachle 3cm. Varianta jedna je vyrovnat nerovnosti podlahy (je vyspádovaná do odtokových kanálů) keramzitem/pískem a na to rovnou pokládat gumové desky o tloušťce 1.5 cm. Varianta dvě je vyrovnat pískem/keramzitem na to polystyren 12cm a na to vrstva anhydritu, nebo betonu. Už jsem tam měl firmu, která mi doporučila anhydrit. potěr o síle 55mm s tím, že se nemám bát o pevnost. Při tom na internetu všude čtu, že je pro toto lepší volba beton. Nejraději by jsme dali rovnou gumy, no máme obavu, že tepelné ztráty by byly obrovské. Vytápět budeme klasickým topením. Do betonu jsme již kopali kvůli odpadům a beton a zemina pod ním je suchá. Stěny jsou také suché. Celá konstrukce je z betonového skeletu a všechny stěny jsou jen obvodové bez nosných. Cenu potěru z anhydridu nám byla vyčíslena na 125 tis, dalších 65 tisíc by měl vyjít podlahový polystyren EPS 150 k tomu folie. Celkově by podlaha měla vyjít na cca. 200k. Chtěl bych se tedy zeptat zda existuje třeba lepší a levnější možnost realizace. Napadli mě třeba osb desky. Budu rád za každý názor a radu. Díky všem a přeji pěkný zbytek neděle.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.