WC/koupelna přímo z obytné místnosti

Rubriky:

Reklama
PA Petr Adamec @petr.adamec297 před 4 roky01.06.2020 01:43:00
WC/koupelna přímo z obytné místnosti

Dobrý den všem,

mám wc kombinované s koupelnou přístupné přímo z obýváku, otvor je pro 60cm dveře, otevírání dovnitř. Dle norem tak takto asi nemělo být ani kolaudováno, ale to je asi už jedno. Rád bych dveře nahradil z důvodu úspory místa (chci využít zádveří). Posuvné/závěsné dveře jsou jednou z možností, další použít skládací dveře ze 2 dílů (zeď je cca 30cm tlustá, takže by to bylo akorát), případně použít shrnovací dveře, které ale dost zůží otvor. Dveře do pouzdra mi přijdou přehnané a popravdě nevím, jestli by to do té zdi šlo.

To, co mě trápí, je soukromí a zápach. V místnosti bude neustálé odvětrávání, takže zápach snad bude +- vyřešen, ale soukromí je problém.

Jak by se toto mohlo řešit? Mít kromě dveří ještě třeba akustický závěs? Nebo to třeba řešit 2 posuvnými dveřmi? Někomu by možná pomohlo nechat uvnitř hrát hudbu, nebo třeba pustit zvuk vodopádu :-) Nebo to udělat tak, že raději neřešit úsporu místa a spíše udělat klasické dveře, které budou mít lepší zvukovou izolaci?

Díky za názory.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.