beretta exclusive 24i

Rubriky:

Reklama
JT Jiří Truhlář @jiri.truhlar před 4 roky17.06.2020 20:53:00
beretta exclusive 24i

Dobrý den, potřebuji pomoci.
Mám kotel Berettu na chalupě kde s ní vytápím a používám k ohřevu teplé vody místo ele. bojleru. Vytápění funguje ale přestal mi fungovat na ohřev užitkové vody. Mám pouze blokové schéma a nevím jak to celé správně funguje, Vím, že trojcestný ventil sepne (mikrospínač V 3) a spustí čerpadlo, po asi půl vteřině sepne další dotek (mikrospínač M.S., ten by měl spustit jiskru a zapnout plyn), piezoelektrický pochod však neproběhne a voda teče pouze studená. Přitom tento mikrospínač v provozu na vytápění hořák zapne a začne vytápění baráku. Kotel je sice 20let starý, ale každou sezonu jsem protopil kolem 300m3 plynu, čili je ještě jako nový vzhledem době provozu a byl jsem s ním spokojen. Mohl by mi někdo poradit jak na to a nebo kde získat technický popis s vysvětlením funkce tohoto systém. Třeba i u jiného kotle, předpokládám , že funkce bude podobná. Předem všem děkuji za případnou radu, Jiří truhlář, mail - jirkat at mybox.cz

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.