Bolest hlavy a pálení oči v RD

Reklama
FH František Hubáček @frantisek.hubacek před 3 roky03.08.2020 09:10:00
Bolest hlavy a pálení oči v RD

Dobrý den
Mám potíže v domě... Bolí mě hlava a pálí oči. Myslel jsem že problém jsou podlahy ty jsem rozebral podkladni beton sfrezoval. Napenetroval penetraci na vodní bázi... Nalepil asfaltové pásy protiradonove. Dal PE folii. Pir desky. Systémové desky na podlahové topení a do něj zacvakal potrubí topení. Stěny jsou oklepane až na cihly a naomitane. Strop jsou nové trámy desky fólie a beton s armaturou. V místnosti je postavený krb z krbových cihel. Na nich nalepena imitace kamene.. Koupeno v Baumaxu. Okna plastová ri okna. Do dvora je dům zateplen polystyrenem a do ulice je konstrukce na fasádě mezi ní je nacpana vata a zadeklovane cementopolystyrenovou deskou. V dome na chodbě je plynový kotel Protherm 25kko. Stěny jsem podsekal a dal ipu. Problémové místa jsou injektazovana aquastop cream. Tak nevím co mě dělá potíže? Může někdo poradit nebo dát kontakt na někoho kdo dokáže pomoct či zjistit problém? Děkuji moc všem za pomoc
prosinec 2021 a já stále hledám a hledám.... Ještě mě napadá fasádní polystyren daný na deskách ve stropě... Kdo vi

Upraveno autorem před 2 roky
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

63 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.