Původní betony a podlahové vytápění

Rubriky:

Reklama
JN Jakub Novák @jakub.novak428 před 3 roky08.08.2020 17:14:00
Původní betony a podlahové vytápění

Koupili jsme RD ve kterém jsou původní betony staré zhruba 15 let po polovině domu. Zbývající místnosti přijdou betonovat. Co jsem dělal sondy po domě. Tloušťka je od 5cm (chodba) až po 12cm (kuchyň) a 8cm jedna 30m2 místnost. V podlahách jsem bohužel nenalezl žádnou hydroizolaci ani tepelnou izolaci. Dům je suchý, zde problém není. Ten nastává při plánování podlahového vytápění. Lze stávající beton tepelně izolovat aby jsme podlahovkou netopili do podlahy ? Nebo ho nechat odstranit (finanční náročnost, beton je velice pevný s nemá praskliny) a udělat kompletně nové betony s dostatečnou tepelnou i hydroizolací? Pozval jsem si nezávisle více lidí na konzultaci a co člověk to jiný názor. Jeden by betony boural, druhý nechal.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

14 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.