Izolace zemní vlhkosti v garáži

Rubriky:

Reklama
PN pavel nový @pavel.novy373 před 3 roky15.08.2020 10:27:00
Izolace zemní vlhkosti v garáži

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu v izolaci spodní vlhkosti v garáži. Jedná se o řadovou garáž, kterou jsem před časem nechával izolovat. Izolace proběhla formou odkopání zeminy v zadní části garáže, nanesení tekuté lepenky a i vysekáním vnitřní podlahy po celém obvodu až po základy, rovněž nanesení tekuté lepenky a zabetování hydroizolačním betonem. Nicméně i po cca půl roce, kdy to proběhlo, se stále při deštích na podlaze objevují mapy. Sice je to výrazně méně, než dříve ale že by tam bylo sucho se říct nedá :/ a firma, která toto dělala už fakticky neexistuje.
Napadlo mě, že by teoreticky mohlo pomoci nanesení tekuté lepenky po celé podlaze v garáži v několika vrstvách (počítal jsem aspoň 4) a následně překrytí nějakou stěrkou. A tu si nejsem jistý, zda to jednak pomůže a jak velkou vrstvu té stěrky bych měl dát aby plnila účel. Garáž je využívána hlavně jako sklad, schování vozíku. Autem tam najedu naprosto minimálně.
Popřípadě, místo tek.lepenky na podlahu, existují nějaké stěrky, které bych mohl dát místo ní a použít ji jako finální vrstvu? Nebo epoxidový nátěr na beton? Zabrání pronikání vlhkosti?
Děkuji za případné tipy.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.