sporák na dřevo s výměníkem

Rubriky:

Reklama
David Šabacký @david.sabacky před 3 roky18.08.2020 18:33:00
sporák na dřevo s výměníkem

Ahoj lidi,

měl bych dotaz, zda nemáte někdo zkušenost s výběrem sporáku na dřevo s výměníkem. Sporák není primárně určen na vytápění, ale na vaření, pečení a výměník bude napojen do bojleru. Rád bych se dostal maximálně do ceny cca 40tis., ale samozřejmě levnější bych radši, i když za rozumnou kvalitu a životnost si mohu trochu připlatit. Našel jsem sporáky cca 80tis., ale tam mé finanční možnosti nedosahují.

Zatím jsem našel
KVS Moravia - tam je cena cca 40 tis.Klasika se kterou asi nic nezkazím.
Prity - cena do 15tis. zdá se mi nízká, ale nejsou na ně špatné recenze, i když přímo na sporák s výměníkem jsem recenzi nenašel.
Guča GULIVER - cena cca do 35 tis.. má docela pěkné recenze a váha ukazuje na vyšší podíl použití litiny.

Máte někdo nějakou zkušenost se sporákem od těchto značek, případně, nějaký tip?

Díky

David

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.