Jaká je funkce štuku? Stačí stěrka?

Rubriky:

Reklama
OD Ondrej Dadok @ondrej.dadok před 3 roky06.09.2020 19:32:00
Jaká je funkce štuku? Stačí stěrka?

Ahoj, natáhl jsem ve spodním patře starého domu perlinku s lepidlem, udělal jsem ostrý rohy a kouty. Lepidlo není na některých místech dobře uhlazený, můžu maličko zafilcovat ještě. Te%d se mi honí hlavou ale jedna věc. Na jeden blbě přetmelenej strop jsem používal primalex stěrku a hrozně dobře se mi s ní dělalo. Chtěl jsem se zeptat zda je nutný v mém případě štukovat na tu perlinku, že bych místo štuku natáhl buď primalex stěrku nebo nějakou jinou sádrovu stěrku? Přijde mi to z amatérského pohledu lepší v tom, že se může kdykoliv zbrousit i v budoucnu (třeba při další rekonstrukci a nebude sraní se štukem..), a na ní bych pak hned maloval? Jaký jsou výhody a nevýhody štuku versus ty stěrky? Mam dvě bedny keraštuku, ještě jsem nikdy neštukoval tak si neumim představit rozdíl v tý finální malbě.. díky za tipy mistři!!
Pinďa

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.