Praskání zdí v garáží, vlhký roh

Reklama
FW František Wrožyna @frantisek.wrozyna před 3 roky13.09.2020 18:44:00
Praskání zdí v garáží, vlhký roh

Dobrý den, už nějakou dobu přemýšlím nad vyspravení problémů v garáži. Se zednickou však nemám moc zkušeností, tak jsem se chtěl zeptat tady na názory zdatnějších a zkušenějších. V garáži jsem měl permanentně mokrý roh. Zjistil jsem, že původem toho je neomítnutá zadní stěna garáže od souseda, ve které se drží vlhkost a začala se odspodu rozpadat (viz. foto). A dále se mi v garáži objevilo několik prasklin. jedna na podélné stěně zhruba uprostřed a jedna velká potom v rohu u dveří, kde to vypadá, že přední stěna garáže začíná padat směrem ven (viz. fota). Chtěl bych se zeptat na možná řešení prvního a druhého problému. V prvním případě mě napadlo doházet do díry kousky cihel s maltou a za omítat to, anebo tam dát bednění a vylít dutinu betonem. A v druhém případě zaházet díry taktéž maltou a za omítat? Ale přemýšlel jsem zároveň aby se vyspravením děr stěna zároveň zpevnila aby nedocházelo k dalšímu praskání. A co se týká rohu u přední zdi. Tam jsem přemýšlel našroubovat na hmoždinky nějaký větší úhelník, který by stěnu podržel od dalšího "náklonu" dopředu? Možná, že nějaké nápady nejsou úplně korektní ale zatím opravdu přemýšlím co s tím. Díky moc za jakékoli rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.