OSB desky - značení šířky s perem nebo bez?

Reklama
Petr Švec @petr.svec812 před 3 roky19.09.2020 20:23:00
OSB desky - značení šířky s perem nebo bez?

Zdravím přítomné, potřeboval bych poradit. Řeším takovou věc.... nad stáním na auto budu mít menší sklad. Podlahové nosníky budou mít průřez 100 x 140 mm. Na ně přijdou OSB desky tl. 25 mm. Mám desky pokládat kolmo na nosníky nebo můžu udělat rozteč nosníků tak, aby mi spoje OSB desek vycházely na osu nosníků a položit desky podél nosníků? Délka nosníků je cca 2100 mm. Rozteč by vycházela na 625 mm. (pokud bych to přizpůsobil deskám) Jinak je rozteč plánovaná 600 mm.

PS: troch jsem editoval příspěvek, tak moc nesedí název. Řešil jsem, zda šířka desky 625 mm je od výrobce značená vč. pera nebo bez něj... abych věděl jak udělat rozteč trámků... ale jak tak studuji problematiku... asi je rozumnější klást desky kolmo na trámky... že?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.