Izolace balkónu

Reklama
JH Jiří Halíř @jiri.halir před 3 roky16.10.2020 09:06:00
Izolace balkónu

Dobrý den, soused v bytovce pod námi si stěžuje že se mu dělají vlhké fleky na stěně u dveří balkónu po obou stranách.
Náš balkon má dlažbu na terčích. Byl tu pán na reklamace (kolaudace 2018) a zatmelil části viz foto. Některé části dlažby po stranách však ani nesundal a nezatmelil. Podíval jsem se sám. Vypadá to celé děsně..přijde mi že ten beton není ani izolovaný- uprostřed sice jsou pásy izolace ale po těch stranách je jen něčím natřený...není to dotažené ani do kraje...takto to přece nemůže být ??!! Stěna je viditelně mokrá, stojí tam loužičky vody, spád tam sice je ale ten povrch je jak když kydnete beton a necháte tak takže spád 3cm na 2 metrech je prostě k ničemu když to není rovné.....prostě humus, jak od prasat. co si o tom myslíte prosím? Jsem naprosto znechucený a napsal jsem jim na VELMI známou a velkou stavební firmu všem co jsem našel kontakty nepěkný mail.
Bojím se co to celé udělá až se to té promáčené zdi a balkonu opře silný mráz..

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.