Srážení vody pod střechou ve dřevníku

Rubriky:

Reklama
JH Jan Hlaváček @jan.hlavacek před 3 roky17.11.2020 19:56:00
Srážení vody pod střechou ve dřevníku

Dobrý den, trápí mě problém se srážením vody ve dřevníku. Jelikož se jednalo pouze o dřevník, nijak jsem si nelámal hlavu se skladbou střechy. Skladba střechy je následující: latě, napříč prkna a na prknech onduline vlnitá krytina. Jedna strana dřevníku je z osb desek, nahoře mezera cca 6cm mezi vrchem desky a střechou (na výšku latí 40x60 mm). Druhá stěna dřevníku - cca do poloviny pletivo s nataženou stínící tkaninou, druhá polovina (směrem ke stropu) palubky. Nahoře mezi konci palubek a střechou opět cca 6 cm mezera. Třetí stěna plná, ve čtvrté stěně tvořené z osb desek je otvor až ke stropu o šířce cca 80 cm (vstup, ale bez dveří). Myslel jsem si, že takto odvětrávaný dřevník bude stačit, ale očividně toto odvětrávání nestačí...teď ale co s tím? Předem díky za rady, fotky kdyžtak můžu dodat až v pátek, do pátku se domů za světla nedostanu. Díky Honza

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.