Digestoř- podtlak

Reklama
SO Stanislav Otipka @stanislav.otipka před 3 roky23.11.2020 09:51:00
Digestoř- podtlak

Dobrý den, mám v kuchyni digetoř Electrolux LFG716X.Odtah vzduchu a par je veden skrz obvodovou zeď. Délka odtahu je cca 0,75m (včetně připojení kolenem na digestoř. Na konci potrubí je samozavírací klapka na magnet). Problém je takový, že když digestoř zapnu (a to už na první stupeň) téměř ihned cca do 1min. se vytvoří v baráku podtlak, který je znatelný např. okno kde je mikroventilace slyšíte a cítíte jak je vzduch přisáván. Poprvé jak jsem to nevěděl, tak když sem otevíral vchodové dveře málem mi "vyrazily zuby" jak byl podtlak silný. Pokud zapomenu otevřít alespoň ventilaci a otevřu ji až po nějaké době pěkně to oknem zacloumá při otevření. Jak tohle vyřešit? Nechci mít pokaždé když spustím digestoř otevřenou nějakou ventilačku. Navíc, když už je venku tma nalítává plno hmyzu za světlem. Jak tohle vyřešit? a proč je tomu tak? Obyčejné mikroventiilace nestačí. Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

16 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.