Hluk z digestoře a ventilátorů na WC a v koupelně

Reklama
OK Ondřej Kraus @ondrej.kraus094 před 3 roky02.12.2020 12:12:00
Hluk z digestoře a ventilátorů na WC a v koupelně

Zdravím Vás,

přestěhovali jsme se do přízemního bytu do domu z roku 2012. Přes digestoř a ventilátory na záchodě a v koupelně jsou na můj vkus (nejsem na to z předchozího bydlení zvyklý) dost slyšitelné hlasy/zvuky z bytu nad námi. Téměř jsem schopný zachytit i obsah rozhovoru, pokud se spolu zrovna sousedé baví v kuchyni/koupelně. Pokud si zapnou ventilátory, tak je slyšet výrazné hučení.

Zajímá mě, jestli se to dá nějakým způsobem řešit? Už jsem se dočetl, že digestoř je možné řešit akustickou trubkou, další zpětnou klapkou apod. Jak je to ale s těmi ventilátory na záchodě a v koupelně? Je možné pořídit nějaké nové, které budou lépe tlumit zvuky? Případně nějak tlumit přímo tu "šachtu"? Člověk si zvykne na vše, ale rád bych s tím něco udělal, pokud je to aspoň trochu možné.

Předem Vám děkuji za reakce.

Ondra

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.