Vytopen přes závěs SDK podhledu

Reklama
Jiří Šlachta @jiri.slachta před 3 roky02.01.2021 20:22:00
Vytopen přes závěs SDK podhledu

Dobrý den,

za poslední dva měsíce jsem byl vytopen 2x sousedkou. Sledoval jsem způsob vytopení a vše nám teče přes jeden závěs SDK podhledu. Voda se nám pak pomocí profilů SDK podhledu rozvedla na více míst a tak máme nyní mokrý strop. Přes jiný závěs nedošlo k "distribuci vody" od sousedky. Nepodařilo se mi to vyfotit, ale ten konkrétní závěs je zřejmě asi připevněn přes stropní hřebík. Jedná se o byt v panelovém domě.

Když to shrnu:
* vytopen z koupelny od sousedky
* voda tekla v předsíni, která je hned vedle koupelny
* přibližná vzdálenost od místa vytopení po místo průsaku přes vrt/závěs je 1-2 metry

Dá se očekávat, že voda stekla po hydroizolaci směrem k předsíni, kde díky průsaku betonu vodou došlo k protečení tou nejkratší cestou, tj. přes vrt na závěs SDK?

Obracím se na Vás s prosbou o informace, co v takovém případě dělat - ideálně s co nejmenším počtem zásahů do SDK podhledu. Měl bych nějak zatmelit ten jeden závěs? Nebo tuto práci raději přenechat odborníkovi/firmě?

Děkuji moc za informace.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.