Kouř přes větrací mřížku komína

Rubriky:

Reklama
JD Jakub Dresler @jakub.dresler před 3 roky26.01.2021 19:17:00
Kouř přes větrací mřížku komína

Dobrý den, rád bych se zde podělil o svůj problém a nechal si poradit čím je můj problém způsoben a jak jej nejlépe vyřešit a odstranit.
Do novostavby ( bungalov) jsem pořídil krbovou vložku, vše děláno svépomocí, bohužel se mi celkem často stává že většinou při příkládání do krbu mi jednak kouř uniká do místnosti a jednak se kouř dostane přes větrací mřížku, která je umístěna v tech. místnosti spolu s dvířkami do komínu. Jakoby se kouř někde dostal do prostoru mezi šamotovými vložkami a tvarovkami (prostor odvětraní komína). toto se děje pokaždé když chci do krbu přiložit. ke krbu je přívod vzduchu z venku, komín pr.200 mm. připojení krbu ke komínu není zrovna ideální. pro orientaci přikládám foto. Snad mi tu někdo poradí čím je toto způsobeno. Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.