Průkaz energetické náročnosti budov

Rubriky:

Reklama
OP Ondřej Prokop @ondrej.prokop152 před 3 roky27.01.2021 16:22:00
Průkaz energetické náročnosti budov

Zdravím lidi. Jsem naprostý analfabet, budeme rekonstruovat kamenný dům (cca 1890) s pristavbou (cca 1950) a nechal jsem si udělat průkaz energetické náročnosti budovy. Docela mě vyděsilo že i přes to že budeme zateplovat tak vyšlo tohle viz foto. Jedná se o po rekonstrukci podsklepený dům s přízemím (80m2) a podkrovím (90m2) (podlahové plochy). Přízemí se bude zateplovat jedna strana která má cca 40cm zdi, jednou stranou je dům nalepený na jiný, kamenné zdi na dvou stranách co mají 70cm se zateplovat nebudou, podle projektanty ok. Podkroví bude úplně nové, dřív jen půda a bude se zvedat, zateplení střechy pomocí pur pěny. Chtěl jsem dát dolů podlahové topení a nahoru radiátory, topit plynovým kondenzačním kotlem. Ve sklepě se topit nebude. Mám tedy počítat že mě teplá voda a teplo vyjde na 38mwh/rok, tzn cca 60tis? Možná to píšu dost zmatečně, můžu dodat víc informací, jak z projektu tak z dokumentace o tepelných ztrátách

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.