Digestoř přez zed

Reklama
LS Lukáš Stahoň @lukas.stahon před 3 roky31.01.2021 19:51:00
Digestoř přez zed

Dobrý den, prosím radu vyšlo mi špatně potrubí od digestoře podhledem vodorovné z baráku bych se nedostal přes věnec, stáhl jsem to těsně pod podhled do kuchyňské linky vyšlo všechno hrozně přesně ale radost mi teď zkazilo zjištění že se rodí ihned za zdí 450mm Ytong hranaté vedení a modlím se aby se řídili jen tuhle zatáčku a ne náhodou v podhledu.....štěká to do linky a tam to nadělalo zatím mírnou škodu na poličce ale.nechci aby to rozestalo korpus celej a bůh ví co. Nějaké řešení čím to ošetřit? Levá strana je úplně v bočnici korpusu (jedna bočnice serizla aby se to tam vlezlo) truhlář puntičkář a tak je tam díra přesně jen na to...máte nějaké řešení prosimvas? Dozor co jsme.meli na stavbě už nám udělal více kiksů takže jsme se špatně rozloučili a už s ním nechci nic řešit na vše řekne to by neměl být problém....s tímhle si nevím rady původně jsem si myslel že to prokapava protože trubka nebyla orosena a tak jsem to podlepil co šlo zespodu alespoň ještě prozatím než to vyřeším jenže jsem tam teď koukal a byla celá orosena.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.