panther condens 25 KKO

Reklama
RK Rastislav Kubalák @rastislav.kubalak před 3 roky05.04.2021 13:46:00
panther condens 25 KKO

Zdravím Vás,
rád by som požiadal o radu, pravdepodobne mi bude treba vymeniť čerpadlo v kotly, pri poslednom probléme kotol vôbec nereagoval, nekúril, ani nehrial vodu, taktiež ani nevyhodilo žiadnu chybu, prišiel mi to pozrieť chlap zo servisu, ktorý dokopy nič neurobil, len šrobovákom pretočil pár krát čerpadlo, vypustil vodu zo systému, opäť sa voda napustila a bolo to všetko. po zapnutí všetko išlo ako malo, len bolo cítiť aj na dotyk, že čerpadlo tak kúsok trasie a má aj iný zvuk, chlap povedal, že mi bude treba vymeniť pravdepodobne čerpadlo, odvzdušnenie na čerpadle zatvoril (neviem, či to je správne, čítal som tu na fóre, žeby malo byť otvorené, je aj kus zanesené, pripájam foto).
dnes mi už vyskočila chyba F24, no po vypnutí a zapnutí kotla, všetko opäť funguje.
viem si tento problém odstrániť aj sám? nemám moc dobrý pocit z opravárov, ktorý nič neurobia a len nie malé peniaze si pýtajú.
vopred ďakujem za každú radu a tip.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.