Kotvení vnějšího schodiště do hotové fasády

Rubriky:

Reklama
PJ Petr Jaššo @petr.jasso před 3 roky06.04.2021 20:45:00
Kotvení vnějšího schodiště do hotové fasády

Dobrý večer, rád bych vás požádal o radu, jak přikotvit přímé stavebnicové schodiště do již hotově fasády (20cm šedý, povrch Mosaic Top) jinou metodou, než montážní firmou "navrhovaný" blok výstužné desky položený přímo na fasádu a kotvy opatřené plastovou trubkou, které zajistí neprotlačení fasády. Kdyby to byla klimatizace, chápu, že je to běžný postup. Toto kotvení schodiště mi přijde jako diskutabilní.
Schodiště je zinkovaná ocel, 80cm, délka schodiště necelé 3m, 11 schodnic, dole budeme kotvit na betonový základ nahoře..... Našel jsem distanční segment (Günzburger Steigtechnik 60944 Distanční segment pozinkovaná ocel), ale nevím jak velký to bude most. Případně mě napadlo vyřezat část polystyrenu, vložit jekl, 4 závitové tyče na kotvu, vnitřek jeklu vyplnit polystyrenem, a okolí dofouknout pěnou? Děkuji za každý názor.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.